Třetí kniha bude. Kdy? Nejspíš v roce 2020! ;)
V PŘEDPRODEJI JEN ZA 199 Kč. NAVÍC DVA DÁREČKY A PODPIS!

Líbily se Vám mé romány?! Tohle bude... když ne lepší, tak zajímavější. ☺️ Pokračování příběhu. Tak trochu jako deníček.
A tentokrát i osobní fotky!


Napsala jsem desítky omluv za pozdní vydání své druhé knihy. Po e-mailech a sociálních sítích jsme jich rozeslali stovky. Slíbila jsem (i když, pravda, spíš ze srandy), že už žádný předprodej nikdy neuspořádám.

A čekalo mě překvapení. Dalších “milion” reakcí typu: Ale ano, uspořádejte předprodej! Vždyť to nejlepší je čekat a být natěšený dlouho dopředu. Nevědět, kdy kniha dojde. Neberte nám to překvapení! Rozhodně potřebujeme třetí knížku. Jak to bylo dál?!

Zase na to koukám a nevěřím svým očím. Děkuju, děkuju, děkuju! Takže OK. Chtěli jste předprodej? Máte to mít! :) A abych vyjádřila svoji vděčnost, budu každý kousek podepisovat. Možná mi to zase potrvá celý den, celé dny. Tentokrát ale nebudu skuhrat, užiju si to. Utopím se v té vděčnosti, kolik Vás je. Kolik lidí rezonuje s mým naladěním a stojí o můj podpis! ;)Jen chci ještě upozornit, že třetí kniha bude o dost jiná, než ty dvě předchozí. Už se mi to rýsuje v hlavě. Autobiografický román to nebude. Nepál? Pomoc potřebným? Rodina? Vnitřní boje, pády a vzestupy? Jo, toho tam (zase) bude dost. Věřím, že se Vám knížka bude líbit přinejmenším stejně tak jako ty dvě předchozí. Tak jestli do toho chcete jít…

Kniha: Střípky mých radostí a bolestí
199 Kč

(9 € na Slovensko)Proč dělám předprodej, když jsem slíbila, že už to neudělám?
(video z roku 2019)Co se u nás odehrálo od doby, ve které končí druhá knížka? Tak hlavně nám přišel do života Matheo…Žili jsme v Nepálu, na Bali...A já se, někdy pěkně bolestivě, stávala “celebritou” (ha!). (To poslední focení bylo pro Blesk pro ženy. ;))Neříkám, že o tom cokoli v knize bude. Neříkám (už radši) nic. Ale jestli jste naladění na stejné vlně, předprodej doporučuju. Kromě knihy za 199 Kč dostanete:

Překvapení z Nepálu! Tentokrát nebudu prozrazovat, co to bude. Když už, tak už. Až tento balíček otevřete, ráda bych, abyste měli těch překvapení co nejvíc. Chci, abyste měli radost. ;)

Záložku do knihy s fotografiemi z Nepálu. Věřím, že až dočtete knížku, budete ji používat dál… a ať už budete číst cokoli, na nás z neziskovky Thao jen tak nezapomenete.

Můj podpis. Občas mi někdo řekne, že jsem blázen, že slibuju podpisy (obzvlášť když nevím, kolik jich nakonec bude). Občas se někdo diví, že to za sebe nenechám napodepisovat někoho jiného. Jako možná je to narcismus a lechtání ega… anebo ráda spolu s knihou předám i něco osobního, protože si skutečně vážím toho, že mé výplody někdo čte! :) Rozhodněte se sami, jak to vidíte.

Kniha: Střípky mých radostí a bolestí
199 Kč

(9 € na Slovensko)

Máte nějaké otázky?Pokud objednám teď, kdy knihu dostanu?

Až vyjde. Toto je akce pro všechny, kteří mi po dvou knihách už věří. A baví je se těšit. Pro ty z Vás, co rádi udělají něco spontánního a užívají si překvapení. Jestli jste mé knihy ještě nečetli, ale zaujalo Vás to, koukněte: Prvotina Mé nepálské lásky >>> TADY a pokračování Mé nepálské trable >>> TADY.

Raději nebudu slibovat, kdy kniha vyjde. Vidím to na rok 2020. Odhadem. Možná to bude v jeho první polovině, možná až přespříští rok. Ale slibuju, že to bude. A samozřejmě kdykoli si objednávku rozmyslíte, půjde ji bez udání důvodu zrušit a vrátím peníze. Jen prosím, v zájmu všech, kdo mi vyřizují a budou vyřizovat zákaznickou, neptejte se, kdy už to bude. Pokud máte rádi jistoty a předprodej jako tento považujete za trochu moc šiblý, prosím, neobjednávejte. Až bude kniha hotová, bude zase tady na webu i v knihkupectvích. Jen teda přijdete o výhody předprodeje.

Máte už vůbec něco napsané?

Jo jo. Mám název a věnování. Střípky mých radostí a bolestí. Brunovi, protože díky němu už poslední dobou (většinou) nezapomínám, že „to jsou všechno malý věci“. ;)

Říkáte, že kniha bude jiná, než ty předchozí. Co když se mi nebude líbit?

Pokud se Vám líbily mé dosavadní knížky, jsem si sebevědomě jistá, že to se nestane. A tak nabízím GARANCI SPOKOJENOSTI. Nepoškozenou knihu můžete kdykoli vrátit (klidně až za rok od dodání, neomezuju se zde na obvyklých 14 dní!) a já Vám bez otázek vrátím celou finanční sumu zpět.

Mohu tuto knihu objednat spolu s dalším zbožím z Vašeho webu (případně z Vašeho obchodu Thao)?

Protože se neví, kdy kniha vyjde, je možné ji objednávat pouze samostatně. Objednávky z obchodu s módou Thao a zbožím z mého osobního e-shopu nejde míchat z technických důvodů (ve skladu bychom se zbláznili a účetní by nás zabil ;)).

Můžu knihu věnovat jako dárek?

Samozřejmě! Stačí do adresy zadat, kam chcete knihu doručit, třeba přímo obdarované/mu… :) Faktura, na které jde vidět cena knihy, půjde elektronicky na Vámi zadaný e-mail, tedy se nemusíte bát, že by obdarovaný/obdarovaná informaci o ceně obdržel. Mlčíme jako hrob! Jen je třeba počítat s tím, že dodání nejde načasovat. Prostě jak to bude, začneme postupně rozesílat.


Kniha: Střípky mých radostí a bolestí
199 Kč

(9 € na Slovensko)


Kniha: Střípky mých radostí a bolestí
199 Kč

(9 € na Slovensko)