Kuchařka šmrncnutá Nepálem a Indií
+ Online program (nejen) o jídle s rodinou Gautam = 259 Kč

Totální VÝPRODEJ: Posledních 2000 knih.
DOTISK NEBUDE.  • Kuchařka: 172 stran, 87 receptů, příběhy – kalkulace 444 Kč = nyní 200 Kč
  • Online program (nejen) o jídle – minimálně 100 postů = 200 Kč
  • Záložka s portréty z Nepálu © Nikol Drobná = 49 Kč
  • Záložka s obrázky z nepálských trhů a slavností © Nikol Drobná = 49 Kč

CELKEM 498 Kč – JEN TEĎ 259 Kč!

Snažím se v “blbé době” rozdávat radost!
POZOR, PLATÍ JEN PRO KNIHY ODPOČÍTÁVANÉ VÝŠE…

Kdybych to pak takhle táhla dál, zkrachuju. 😇 Děkuju za pochopení.

  • Není jenom kuchařka! ;) Je to plnohodnotná knížka plná fotek a příběhů! Více než 80 RECEPTŮ. Desítky obrázků z Nepálu. Příběhy a zajímavosti.
  • Dali jsme si záležet, aby to chutnalo i jazýčkům navyknutým na česká jídla! Radíme, kde sehnat méně obvyklé ingredience, anebo čím je nahradit.
  • Jako tečka rozhovor s nepálským párem, který v Česku otevřel hned několik restaurací s indicko-nepálským menu. Love-story se zvraty jako z telenovely! ;)
  • Všechny recepty jsme nejen navařili, získali k nim rady a tipy od šéfkuchařů restaurací, ale hlavně přidali nejdůležitější ingredienci: Lásku! ;)


Kuchařka šmrncnutá Nepálem a Indií


Kuchařka šmrncnutá
Nepálem a Indií

200 Kč
16 € na Slovensko


Online program (Nejen) o jídle s Michaelou Gautam

200 Kč
12 € na Slovensko

Kuchařka + online program

498 Kč
259 Kč
24 € na Slovensko


Online program (nejen) o jídle s rodinou Gautam… Radost, kterou chci předávat dál!
Co můžete čekat? Přes sto článků, receptů, zajímavostí a rozhovorů…


Jestli o mně něco jen trochu víte, tak je Vám jasné, že miluju jídlo… hlavně když si pochutnáváme s dětmi! ❤️ Jo a taky jsem zjistila, že mě neskutečně uklidňuje loupat brambory! :)

HLAVNĚ (!) ČESKÉ TRADICE, zejména ty spojené s jídlem a pitím – téma, které mě začalo zajímat minulý rok. Každý mazanec, perníček, dokonce i dýně spojené s Halloweenem, mají své kořeny hodně blízko nás!

Na cestách je jídlo jedna z věcí, co mě baví nejvíc – objevovat nové chutě, vůně! Nejen na talíři, ale i v přírodě. Procházet se tam, kde se na zemi válí kokosy, u cest roste citronová tráva a stromy dávají skořici.

Povím Vám o tom, jaké to je proplétat se exotickými trhy (třeba ty v Káthmándú a v Marrakeshi mají od těch farmářských v Praze fakt daleko! ;)).

Miluju bavit se o jídle s těmi, kdo tomu fakt rozumí. Čekají Vás rozhovory s šéfkuchaři, farmáři, včelaři… Lokálně a „zeleně“ – to je nejvíc!Dřív jsem hodně cestovali, tak se dozvíte o Muzeu čokolády v Mexiku. Představím Vám proslavená afrodiziaka! ;) Dozvíte se speciální kávě, která se prakticky vyrábí z hovínek! 😅 Jo a věděli jste, že vanilka je orchidej a když ji pěstují, „oplodňují“ květy ručně?!

Taky si pamatuju návštěvu muzea rumu… ale tak byla ochutnávka všech možných druhů… takže to vidím dost matně a neslibuju, že o tom dokážu napsat úplně konstruktivně. Heh.

Víno… Jižní Afrika i Morava. Kapitola sama o sobě. A potom čaj, který byl mou velkou láskou dávno před alkoholem! 😉 Od gymplu jsem se těšila na čajové plantáže. A projela je skrz naskrz Indií i Nepálem. Co o sobě poví majitel továrny na čaj? Že se pašuje!

Kuchařka šmrncnutá Nepálem a Indií Kuchařka šmrncnutá Nepálem a Indií Kuchařka šmrncnutá Nepálem a Indií


Kuchařka šmrncnutá
Nepálem a Indií

200 Kč
16 € na Slovensko


Online program (Nejen) o jídle s Michaelou Gautam

200 Kč
12 € na Slovensko

Kuchařka + online program

498 Kč
259 Kč
24 € na Slovensko


Má cenu kupovat si novou kuchařku, když už mám první vydání?

Ano – v případě, že máte zájem o vyladěné a doplněné vydání. Osobně mám z nové knížky velkou radost… Vždyť nakoukněte na pár novinek a posuďte sami. Podíváme se spolu do Ilamu, kde se pašuje čaj. Nahlédneme do kuchyní indických restaurací u nás, kde se bojovalo o holé živobytí. A čeká Vás spousta nových fotek…

Kuchařka šmrncnutá Nepálem a Indií Kuchařka šmrncnutá Nepálem a Indií Kuchařka šmrncnutá Nepálem a Indií


Kuchařka šmrncnutá
Nepálem a Indií

200 Kč
16 € na Slovensko


Online program (Nejen) o jídle s Michaelou Gautam

200 Kč
12 € na Slovensko

Kuchařka + online program

498 Kč
259 Kč
24 € na Slovensko

Co o nás říkají ostatní?


„Dobry den, vcera mi prisla vasa kucharka. Vedela som, ze bude perfektna. Ona ale nie je perfektna, ona je dokonala!“


Marcela Halandová
Marcela Halandová
Bratislava


„Tak výborné kuře jsem ještě nejedla a děti i muž si také pochvalují. Jsou tam všechna moje milovaná jídla z cest. Navíc nádherné fotky a čtení také super. Kuchařka je dokonalá, neváhejte! Bude klenotem ve vaší knihovně! :)“


Klára Hrubá
Klára Hrubá
Český Dub


„Udělali jsme experiment, a to “Achar z brambor”. To bylo pro mne překvapení, ale velmi příjemné, protože to bylo něco pro nás nového. Dal jsem na Vaši radu a místo pískavice jsem použil koriandr, který jsem v hmoždíři maličko rozdrtil a do poloviny přidal více chilli.“


Zdeněk Sirůček
Zdeněk Sirůček
Praha


„Moc se mi líbí, že i recepty píšete jako příběhy, zajímavě a poutavě. Také fotky jsou moc krásné.“


Ája Voňková
Ája Voňková
Hradec Králové„Kuchařku jsem dostala. Byla jsem tak nadšená, že jsem hned objednala další dvě pro mé kamarádky a už teď se těším jak jim udělám radost! :) Kuchařka je úžasná, nejsou to jen recepty, knížka má duši, příběh…“


Radka Balounová
Radka Balounová
Litoměřice


„Napadlo mě, že by se podle toho dalo zhubnout! :) Hodně zeleniny, vlákniny... Míšo, jste úžasná! Kuchařka se mi moc líbí.“


Jitka Petirová
Jitka Petirová
Úpice


„Je to kniha, která má duši.“


Jiřina Kubicová
Jiřina Kubicová
Ostrava


„I moje 81letá tchýně byla z kuchařky nadšená! Krásné fotky a milé povídání. Náramek z Nepálu a záložka k tomu… děkuji! A co mně chutnalo? Ráda vařím polévky a milujeme rajčata, takže určitě rajčatová podle Sudhy, pórková s cizrnou, samozřejmě čočka „dal“ a manželovi moc chutnal hovězí „guláš“. Miluje houby, takže i plněné žampiony. V podstatě všechno, co jsem zatím zkusila. Jo, a „pekáček, co dům dal“ je taky super! :)“


Iva Kociánová
Iva Kociánová
Žďár nad Sázavou
Kdo za kuchařkou stojí?

Michaela “Mysha” Gautam

Michaela “Mysha” Gautam

Já. 😅 Nikde se tím nechlubím, ale jídlo je asi můj největší koníček! (Kdo mě zná, ví, že to na mně jde přece jen vidět… ;)) Posbírala jsem recepty, navrhla úpravy pro české jazýčky a pro děti. Sepsala pro Vás příběhy, zajímavosti a rozhovory, aby se tato kuchařka stala plnohodnou knihou, kterou oceníte nejen v kuchyni, ale i na nočním stolku. Jsem autorka tří bestsellerů, tak věřím, že se Vám to bude číst pěkně! ;)


Utsav Raj Gautam

Můj manžel, který je všechno jiné, jen ne typický nepálský chlap. 😉 Tak zaprvé: Vaří. Zadruhé: Vaří rád. Zatřetí: Vaří strašně dobře. Začtvrté: Prostřednictvím jeho pochoutek cítí jeho lásku celá rodina - já i děti!

Utsavovi zemřel tatínek, když byl malý kluk. Naučil se proto ohánět nejen v mužských pracích, ale i v domácnosti, aby co nejvíc pomohl mamince. Protože jídlo taky patří k jeho koníčkům, rád si s ním vyhraje. Naučil se kombinovat triky z nepálské, indické i české kuchyně. Navíc má v Česku spoustu kamarádů, kteří provozují indické restaurace. Kdykoli jsme si s něčím do kuchařky nebyli sami naprosto jistí, ozval se jim a dostali jsme radu od největších profíků!

Osobně si (naprosto nezaujatě :)) myslím, že nejlepší luštěniny na světě připravuje můj manžel. Malý Leo zase miluje jeho kuřecí a hovězí. Jako málokterý Nepálec totiž Utsav nemá rád příliš pálivá jídla. Takže s kořením zachází kreativně, ale zároveň opatrně!


Utsav Raj Gautam

Sudha Kumari Gautam

Sudha Kumari Gautam

Moje úžasná švagrová, která je odmalička v kuchyni jako doma! Zná všechny triky, které platí o vaření obecně. V době karantény mě učila smažit, aby mé bramboráky neměly černé okraje jako obvykle. S Theem, mým nejstarším synem, vypilovali k dokonalosti palačinky. Sudha navíc dlouho vařila v našem dětském domově, takže je zvyklá na zasycení desítek strávníků zároveň. Ten jí to a ten zas tamto. Není to lehké vždycky se zavděčit, ale Sudhu si nemůžeme vynachválit!


Nikol Drobná

Optimistka tělem i duší, kamarádka a profesionální fotografka, která se mnou už čtyřikrát navštívila Nepál. Na jedné z cest jsme se vydaly na 2000 kilometrů dlouhý výlet na motorkách, kdy jsme zavítaly i do těch nejodlehlejších oblastí. Díky Nikčiným fotkám je nová kuchařka naprosto originální! Nahlédnete do nepálských chatrčí a k hospodyňkám vařícím na ohni. Pokocháte se výhledy na čajové plantáže i na políčka obdělávaná stále lidskýma rukama. Nikol je také autorkou fotek pokrmů v kuchařce, takže za kvalitní vizuál knihy můžu ručit vlastní duší! 😆

Nikol Drobná


Kuchařka šmrncnutá
Nepálem a Indií

200 Kč
16 € na Slovensko


Online program (Nejen) o jídle s Michaelou Gautam

200 Kč
12 € na Slovensko

Kuchařka + online program

498 Kč
259 Kč
24 € na Slovensko
Když teď objednám, kdy mi kuchařka dojde?

Knihy odesíláme co nejdřív, v řádu pracovních dní. obratem. Momentálně „bojujeme s nedostatkem personálu a stěhujeme sklad, poté už to půjde obratem. O předání balíčku dopravci budete informováni e-mailem. Většina pak dorazí do pár dní a pokud máte jakýkoli problém s dodávkou, jsme Vám vždy k dispozici na mysha@michaelagautam.cz.

Jak a kdy se dostanu na Váš online program „(Nejen) o jídle s rodinou Gautam“?

Unikátní přihlašovací údaje budeme posílat koncem léta. Články, recepty, rozhovory a zajímavosti budou postupně přibývat. V ceně jich je celkem minimálně 100.

Co když se mi kniha nebude líbit?

Jsem si tak jistá, že to se nestane :), že Vám nabízím GARANCI SPOKOJENOSTI. Nepoškozenou kuchařku můžete kdykoli vrátit (klidně až za rok, neomezuju se zde na klasických 14 dní) a já Vám bez otázek vrátím celou finanční sumu zpět.

Co když se mi nebude líbit Váš online program?

Pokud mi dáte vědět na mysha@michaelagautam.cz nejpozději do doby, než otevřete 15 článků, zruším přístup a vrátím Vám bez otázek peníze. Taky tak nějak věřím, že se to nestane.  Klidně mi už na mail pište teď náměty a co Vás zajímá.

Mohu tuto knihu objednat spolu s módou z Vašeho obchodu Thao?

Z technických důvodů bohužel ne (ve skladu bychom se zbláznili a účetní by nás zabil ;)).

Můžu knihu věnovat jako dárek?

Samozřejmě! Stačí do adresy zadat, kam chcete knihu doručit, třeba přímo obdarované/mu. Faktura, na které jde vidět cena knihy, půjde elektronicky na Vámi zadaný e-mail, tedy se nemusíte bát, že by obdarovaný/obdarovaná informaci o ceně obdržel. Mám pusu na zámek!


Kuchařka šmrncnutá
Nepálem a Indií

200 Kč
16 € na Slovensko


Online program (Nejen) o jídle s Michaelou Gautam

200 Kč
12 € na Slovensko

Kuchařka + online program

498 Kč
259 Kč
24 € na Slovensko


Kuchařka šmrncnutá
Nepálem a Indií

200 Kč
16 € na Slovensko


Online program (Nejen) o jídle s Michaelou Gautam

200 Kč
12 € na Slovensko

Kuchařka + online program

498 Kč
259 Kč
24 € na Slovensko