Dlouho očekávaná kuchařka v akci: KNIHA + 3 DÁRKY = 199 Kč
LEVNÉ A ZDRAVÉ RECEPTY. Příběhy a unikátní fotky z Nepálu. Značka: Vaříme s láskou! ;)


Váš zájem mi vyrazil dech, tak přidávám. V SUPER AKCI nabízím ještě 2000 kuchařekTak dlouho jste se ptali na nepálské recepty, až mi to nedalo… Konečně je to tady! Do konce října vydáváme Kuchařku šmrncnutou Nepálem a Indií. Proč je jedinečná?

  • Dali jsme si záležet, aby to chutnalo i jazýčkům navyknutým na česká jídla! Při sepisování receptů jsme mysleli taky na děti! 😉
  • Radíme, kde sehnat méně obvyklé ingredience, anebo čím je nahradit.
  • Mnoho receptů je inspirovaných Nepálem a Indií, ale obejdete se se surovinami, které jsou běžně k sehnání u nás.
  • Nepřipravili jsme jenom kuchařku, ale plnohodnotnou knížku plnou fotek a příběhů! Více než 80 RECEPTŮ. Desítky fotek. Příběhy a zajímavosti.
  • Spousta barevných fotografií nejen jídel! Skrze nádherné fotografie se podíváte do Nepálu a nahlídnete do kuchyň tamních hospodyněk.
  • Co je to ghí a jak ovlivňuje naše zdraví? Kde vyrábí sýr z yačího mléka a jak vysoko se musíte vysápat v horách, abyste se do sýrárny dostali? Stojí to zato? ;) Proč je čaj z Nepálu a Indie nejvyhlášenější na světě? Toto je kuchařka, která se hodí do kuchyně i na noční stolek…
  • Prastarý hinduistický příběh o bohu Ganeshovi a o tom, jak zdravě přistupovat k jídlu. Pohádka pro děti, která obohatí i dospělé. ❤️
  • Rozhovor s nepálským párem, který v Česku otevřel hned několik restaurací s indicko-nepálským menu. Jaké to je tajně si najít partnera v tradiční nepálské vesnici? Jak se nepálský kuchař dostane k nám a co z nepálské kultury mu tu chybí, proč se těší domů? ;)
  • Všechny recepty jsme nejen navařili, získali k nim rady a tipy od šéfkuchařů restaurací, ale hlavně přidali nejdůležitější ingredienci: Lásku! ;)

Když objednáte TEĎ v předprodeji, pošlu Vám ke kuchařce navíc dárky!


Originální taštičku na zip z rodinné dílny. Každý kousek je jinak barevný originál! Uvnitř Vás navíc bude čekat překvapení… Můžete mi pak dát vědět, jak se líbilo! ;)

Přání všeho dobrého od dětí z Nepálu. Ručně vyrobený pozdrav od dětí, které našly nový domov u nás v dětském domově v Káthmándú… Právě díky Vašim nákupům jim můžeme pomáhat!

Záložku do knihy s fotografiemi z Nepálu. Věřím, že se Vám už při pohledu na ní začnou sbíhat sliny a motivuje Vás k vaření! Přijde vhod, abyste svůj oblíbený recept našli vždycky hned…

Když si navíc vyberete kuchařku s podpisem, můj manžel Utsav Vám do knihy vepíše nějaké moudro… v nepálštině! Věřím, že budu mít energii napsat Vám k tomu i překlad, haha!

Kuchařka šmrncnutá Nepálem a Indií s podpisy

Kuchařka šmrncnutá
Nepálem a Indií
bez podpisů

299 Kč
199 Kč
16 €
9 € na Slovensko


Kuchařka šmrncnutá Nepálem a Indií s podpisem

Kuchařka šmrncnutá
Nepálem a Indií s podpisem

499 Kč
299 Kč
19 €
14 € na Slovensko


Kdo za kuchařkou stojí?

Michaela “Mysha” Gautam

Michaela “Mysha” Gautam

Já. 😅 Nikde se tím nechlubím, ale jídlo je asi můj největší koníček! (Kdo mě zná, ví, že to na mně jde přece jen vidět… ;)) Posbírala jsem recepty, navrhla úpravy pro české jazýčky a pro děti. Sepsala pro Vás příběhy, zajímavosti a rozhovory, aby se tato kuchařka stala plnohodnou knihou, kterou oceníte nejen v kuchyni, ale i na nočním stolku. Jsem autorka tří bestsellerů, tak věřím, že se Vám to bude číst pěkně! ;)


Utsav Raj Gautam

Můj manžel, který je všechno jiné, jen ne typický nepálský chlap. 😉 Tak zaprvé: Vaří. Zadruhé: Vaří rád. Zatřetí: Vaří strašně dobře. Začtvrté: Prostřednictvím jeho pochoutek cítí jeho lásku celá rodina - já i děti!

Utsavovi zemřel tatínek, když byl malý kluk. Naučil se proto ohánět nejen v mužských pracích, ale i v domácnosti, aby co nejvíc pomohl mamince. Protože jídlo taky patří k jeho koníčkům, rád si s ním vyhraje. Naučil se kombinovat triky z nepálské, indické i české kuchyně. Navíc má v Česku spoustu kamarádů, kteří provozují indické restaurace. Kdykoli jsme si s něčím do kuchařky nebyli sami naprosto jistí, ozval se jim a dostali jsme radu od největších profíků!

Utsav je vegetarián, ale nebojí se masa. Alespoň co se jeho přípravy týče. Bez přehánění můžu říct, že jeho kuřecí a hovězí miluju nejvíc na světě. A děti taky! Jako málokterý Nepálec totiž Utsav nemá rád příliš pálivá jídla. Takže s kořením zachází kreativně, ale zároveň opatrně! ;)


Utsav Raj Gautam

Sudha Kumari Gautam

Sudha Kumari Gautam

Moje úžasná švagrová, která je odmalička v kuchyni jako doma! Zná všechny triky, které platí o vaření obecně. V době karantény mě učila smažit, aby mé bramboráky neměly černé okraje jako obvykle. S Theem, mým nejstarším synem, vypilovali k dokonalosti palačinky. Sudha se navíc stará o děti v našem domově v Nepálu, takže se denně přimíchne k přípravě jídel pro desítky strávníků. Nemůžou si ji vynachválit! ;)


Nikol Drobná

Optimistka tělem i duší, kamarádka a profesionální fotografka, která se mnou už čtyřikrát navštívila Nepál. Na jedné z cest jsme se vydaly na 2000 kilometrů dlouhý výlet na motorkách, kdy jsme zavítaly i do těch nejodlehlejších oblastí. Díky Nikčiným fotkám je nová kuchařka naprosto originální! Nahlédnete do nepálských chatrčí a k hospodyňkám vařícím na ohni. Pokocháte se výhledy na čajové plantáže i na políčka obdělávaná stále lidskýma rukama. Nikol je také autorkou fotek pokrmů v kuchařce, takže za kvalitní vizuál knihy můžu ručit vlastní duší! 😆

Nikol Drobná


Kuchařka šmrncnutá Nepálem a Indií s podpisy

Kuchařka šmrncnutá
Nepálem a Indií
bez podpisů

299 Kč
199 Kč
16 €
9 € na Slovensko


Kuchařka šmrncnutá Nepálem a Indií s podpisem

Kuchařka šmrncnutá
Nepálem a Indií s podpisem

499 Kč
299 Kč
19 €
14 € na SlovenskoCo o nás říkají ostatní?


„Nikdy jsem netušil, že na jídlo řeknu víc než hm. Teď tedy udělám výjimku. Nepálská kuchyně je skoro stejná jako indická, ale tolik nepálí. Asi proto se Nepál jmenuje Nepál. Mysha s Utsavem nás nakrmili výtečně! Nejvíc mi chutnal tradiční dal bhat, tedy rejže s čočkou. A k tomu různá masíčka, kari, trochu brambor a různá dochucovadla, jedno z nich tak pálivé že se mi pomíchaly hemisféry. A pak že nepálí. Ale je to silně návyková záležitost!“


Michal Vejvoda
Michal Vejvoda
Ústí nad Labem


„Sudha je nejlepší kuchařka v Nepálu! Umí vařit tradičně po nepálsku, ale i pro evropské jazýčky. Procestovala jsem za svůj život půlku Asie a nepálská jídla jsou jedna z nejlepších a nejzábavnějších, které jsem kdy okusila. Nikdy Vás neomrzí!“


Lucka Drnková
Lucka Drnková
Strakonice


„Nikdy jsem nebyla ten typ člověka, který by se vyžíval v ostrých jídlech. Když jsem ale v Nepálu ochutnala Vaši verzi tamního jídla, zamilovala jsem si ho natolik, že jsem se na něj každý den těšila víc a víc. Sudha je výborná kuchařka!“


Denisa Sádovská
Denisa Sádovská
Liberec„Utsavovo vaření?! Vyvážený mix chutí a vůní, lehce stravitelné, ostrou omáčku si mohu přidat podle svého gusta. Vaření mě baví! Podle Utsavových rad občas uvařím pro rodinu, přátele, nebo prostě pokud si potřebuji zlepšit náladu. Příprava a konzumace je vždy trochu obřad a navíc evokuje představy nádherných dálek.“


Jan Toul
Jan Toul
Brno


„Vaše knihy jsou návykové! :) Čte se to jedním dechem. Moc vám děkuji a máte můj obdiv.“


Pavlína Nádvorníková
Senice


„Krásné fotografie z Nepálu, které si ráda prohlíží i moje dvouletá dcera. Třeba se tam díky Vaší knize někdy bude chtít podívat…“


Jana Holická
Praha


„Na vaření po nepálsku mě nejvíc baví příprava. Pohoda u společného krájení zeleniny, klidně v dřepu na podlaze na prkénku. Zbytek se jednoduše zametl a je čisto! :)“


Jarmila Preradová
Jarmila Preradová
PrahaKuchařka šmrncnutá Nepálem a Indií s podpisy

Kuchařka šmrncnutá
Nepálem a Indií
bez podpisů

299 Kč
199 Kč
16 €
9 € na Slovensko


Kuchařka šmrncnutá Nepálem a Indií s podpisem

Kuchařka šmrncnutá
Nepálem a Indií s podpisem

499 Kč
299 Kč
19 €
14 € na Slovensko


Ještě jste neklikli, ale pořád čtete dál? :)Zní to zajímavě, ale mám strach objednávat v předprodeji. Kdy mi kuchařka dojde a co když se mi nebude líbit?

Kuchařka vyjde do konce října 2020. Věnování a podpis nám zaberou chvilku (už to mám nacvičené z předchozích předprodejí, kdy jsem napodepisovala tisíce knih). Pak bude trvat asi týden, než balíčky s knihami a dárky připravíme a postupně předáme poště. Kdyby náhodou došlo k jakýmkoli problémům, s poštou je řešíme a případně pošleme vše na vlastní náklady znovu. Potvrzení objednávky každopádně dostanete ihned, takže si můžete být jisti, že o své peníze nepřijdete.

Přece jenom… Jak vám můžu věřit?

V předprodeji mi už vyšly dvě knihy: Mé nepálské lásky a Mé nepálské trable. Přes 40 000 čtenářů si je objednalo v předprodeji, takže se obě staly bestsellery ještě před samotným vydáním. Koukněte na sociální sítě, no prostě na ty internety! ;) Najdete mnoho spokojených čtenářů - to je asi největší důkaz, že nemám ve stylu lhát… Každopádně kdykoli si to rozmyslíte, můžete ještě nevyřízenou objednávku zrušit.

Kolik receptů v kuchařce najdu, kolik bude mít stran a jak bude řešená graficky?

Do knihy mám nachystáno přes 80 receptů, desítky fotek z Nepálu, naší české kuchyně i krásných jídel z indických restaurací. Počítám s asi 160 stranami, které budou rozděleny na barevnou část plnou příběhů a nádherných fotek. Samostatná část s recepty bude na černobílém papíře v druhé části knihy, abyste si v nich mohli pohodlně listovat během vaření. Jestli Vám na kuchařku ukápne olej nebo se rozlije mléko, nemusíte se bát - pestrobarevnou část ke čtení to nijak nepoznamená! ;)

Co když se mi kniha nebude líbit?

Jsem si tak jistá, že to se nestane :), že Vám nabízím GARANCI SPOKOJENOSTI. Nepoškozenou kuchařku můžete kdykoli vrátit (klidně až za rok, neomezuju se zde na klasických 14 dní) a já Vám bez otázek vrátím celou finanční sumu zpět.

Mohu tuto knihu objednat spolu s módou z Vašeho obchodu Thao?

Z technických důvodů bohužel ne (ve skladu bychom se zbláznili a účetní by nás zabil ;)).

Můžu knihu věnovat jako dárek?

Samozřejmě! Stačí do adresy zadat, kam chcete knihu doručit, třeba přímo obdarované/mu… :) Faktura, na které jde vidět cena knihy, půjde elektronicky na Vámi zadaný e-mail, tedy se nemusíte bát, že by obdarovaný/obdarovaná informaci o ceně obdržel. Mám pusu na zámek!


Kuchařka šmrncnutá Nepálem a Indií s podpisy

Kuchařka šmrncnutá
Nepálem a Indií
bez podpisů

299 Kč
199 Kč
16 €
9 € na Slovensko


Kuchařka šmrncnutá Nepálem a Indií s podpisem

Kuchařka šmrncnutá
Nepálem a Indií s podpisem

499 Kč
299 Kč
19 €
14 € na Slovensko


Kuchařka šmrncnutá Nepálem a Indií s podpisy

Kuchařka šmrncnutá
Nepálem a Indií
bez podpisů

299 Kč
199 Kč
16 €
9 € na Slovensko


Kuchařka šmrncnutá Nepálem a Indií s podpisem

Kuchařka šmrncnutá
Nepálem a Indií s podpisem

499 Kč
299 Kč
19 €
14 € na Slovensko