ONLINE KURZ:
Sama sebou v mateřství

Udělejme spolu rok 2019
rokem, který všechno změní!


Zajímá Vás, jak je možné věnovat se práci, co miluju, a zároveň mít čas na děti a manžela? Znát tajemství toho, jak jsem na mateřské vybudovala milionovou firmu a dětský domov?!

Chcete se naučit vše, co jsem objevovala posledních deset let, za jediný půlrok?

Pojďme se spolu potkávat každé dva týdny u motivačních videí plných praktických informací!

Zažijte se mnou „aha momenty“, které Vám změní život!

Ponořte se do práce na sobě u textů nabušených informacemi :) a pracovních listů. A hlavně: Nezapomeňte se u toho skvěle bavit!


Není to tak dávno, co se můj život točil kolem plínek, kojení a kašiček. Domácí práce mě zoufale nebavily. Chtěla jsem objevovat svět, užívat si, bavit se, mít práci, co mě baví… ne na střídačku vysedávat doma, na hřišti a pískovišti. Ale nevěděla jsem, jak na to!

Zoufale mi chyběla seberealizace! Přestože jsem syna milovala, nebyla jsem na mateřské úplně šťastná. Cítila jsem, že má duše se chce realizovat také v roli ženy, vizionářky, podnikatelky… Zároveň jsem se ale strašlivě bála, že když vyjedu z kolejí „správné matky“, zničím svým dětem život!Máte to taky tak? Vybalancujte v roce 2019 rodinný a pracovní život! Udělejte si čas taky na sebe! Zúčastněte se ONLINE KURZU „Sama sebou v mateřství“ a staňte se nejlepší verzí sebe sama!


 • Čeká Vás 22 videí, ve kterých Vám předám vše, co jsem se za posledních deset let naučila!
 • Lekce jsou rozděleny na čtyři části podle ročních období, aby Vás to ještě víc bavilo!
 • V zimě se budete věnovat svému podvědomí, odhalíte a zneškodníte bloky, které Vám brání žít život svých snů…
 • Na jaře budete rozkvétat a v létě kvést :)
 • V textech k videím prozkoumáte každé téma dopodrobna a získáte tipy na knihy, co mi změnily život!
 • V průběhu kurzu si vyplníte spousty pracovních listů. Slibuju, že to bude víc zábavy než práce, chcete-li „zábavná práce“!
 • Díky několika „kouzelným“ otázkám si ujasníte, kdo jste a co v životě chcete.
 • Získáte praktické tipy a rady, jak své sny proměnit v realitu. Vyjdeme z odborných studií a doporučím Vám „triky“, co mně osobně fungují.
 • Vysvětlíme si, proč dát sebe na první místo není sobecké, ale naopak přínosné pro celou rodinu. Pak spolu procítíme, jak vlastní seberealizací dětem dáváme do života ten nejlepší příklad.
 • Zboříme mýty o tom, co znamená být „správná matka“ a naučíme se nenechat se rozházet okolím, co má třeba trochu jiný názor ;)
 • Naučíme se, jak zvládnout mnohem víc za mnohem míň času: jak skloubit děti, práci, čas s partnerem… a zároveň mít uklizeno a navařeno.
 • Na podzim sklidíte plody své práce. Naučíte se udržet směr a těšit se z výsledků… ;)
Začínáme 24. února 2019! JEN TEĎ V PŘEDPRODEJI SLEVA 1000 Kč ;)

Stálá cena kurzu 2990 Kč, NYNÍ ZA 1990 Kč!
Předám Vám informace, díky kterým jsem vydělala miliony…
BONUS: BESEDA NAŽIVO ZDARMA!
Pro koho je online kurz určený? • Pro všechny (budoucí) maminky, které cítí, že se v životě chtějí realizovat i mimo výchovu dětí.
 • Pro mámy, které chtějí jít svým dětem příkladem v tom, jak žít život svých snů.
 • Pro ženy, které chtějí být finančně nezávislé (i na mateřské). Pro všechny, kdo nemají jasno v tom, zda jsou „správní rodiče“, a bojí se, že by mohli vyžadováním prostoru pro sebe dětem ublížit.
 • Pro věčné hledače harmonie mezi rodinným a profesním životem.
 • Pro všechny, kdo zvažují podnikání (anebo už podnikají) a hledají praktické tipy vedoucí k úspěchu.
 • Pro ty, co na sobě rádi aktivně pracují, a namísto teoretických pouček dávají přednost praxi a hmatatelným výsledkům.

Co Vás čeká a nemine? :)1. ČÁST: ZIMA
Pochopíme, jak funguje mozek a proč v životě nemáme vše, co bychom tam chtěli mít. Naučíme se změnit své myšlenky a tím změnit svůj život! Ujasníme si, co chceme a proč.

2. ČÁST: JARO
S příchodem jara se vrhneme do práce a rozpuku. Budeme se věnovat určování priorit, organizaci času a organizaci práce. Prozradím Vám, jak mi život obohatila metoda GTD a jak jsem se (konečně!) naučila nejen plánovat ale hlavně plány plnit. Naučíte se delegovat a nepřipadat si provinile, že „nezvládáte všechno“.

3. ČÁST: LÉTO
Spolu s přírodou to rozjedeme na maximum! Řekneme si, co je pravidlo 80/20 a technika Pomodoro a hlavně si ujasníte, jak to využívat ve vlastním profesním i osobním životě. Naučíme se jíst žáby, být super efektivní a užívat si to… Nakonec Vám poradím, co mně osobně pomáhá, když se zrovna nedaří! ;)

4. ČÁST: PODZIM
Sklidíte plody své práce, naučíte se udržet správný směr. Zopakujeme si něco málo o síle myšlenky, vizualizace, meditace a vděčnosti. Jako bonus nás čeká BESEDA NAŽIVO V PRAZE!Reference„Míša si ušla pořádný kus vlastní cesty v osobním i profesním životě. Jsem vděčná, že jsem ji mohla posledních 5 let na její cestě, jako životní kouč a mentor, průběžně doprovázet. Díky její píli, úsilí a cílevědomosti, zvládla překonat všechny zásadní vnitřní bloky, které jí bránily realizovat své vize a touhy, které nyní již všechny skutečně žije. Stala se úspěšnou ženou, inspirativní podnikatelkou, šťastnou mámou pro své děti a láskyplnou ženou pro svého muže. Míša má mnoho co předávat ostatním, a být inspirátorem a motivátorem pro další, protože si sama prožila vše, o čem mluví, a tudíž vám rozumí a umí pomoci.“


Lucie Königová, přední česká koučka

Děkuji, že motivujete přemýšlet. Nad lidskostí, pomocí, hodnotami. A poskytujete příležitost vystoupit ze stínu svého každodenního mnohdy upachtěného života a podívat se na svět více z výšky.


Lenka Linhartová, Brno

Pro své děti jste nádherným vzorem a až ta moje zlatíčka ještě trochu povyrostou, dám jim přečíst Vaši knížku a budu doufat, že trošku z té Vaší empatie a síly si vezmou za své.


Miluška Coufalová, čtenářka knihy „Mé nepálské lásky“


Cena online kurzu je 2990 Kč.

Jen teď SLEVA 1000 Kč. Když objednáte online kurz teď, můžete ho tedy absolvovat za 1990 Kč!
Navíc Vás čeká BONUS: Beseda naživo ZDARMA!


To je deset lahví lepšího vína nebo dvacet krabiček cigaret. Za stejné peníze můžete pořídit lego, vzít rodinu do zábavního parku anebo do kina (pokud nekupujete občerstvení a/nebo je vás málo, tak možná několikrát). Anebo si můžete udělat jasno sama v sobě, nechat se pořádně nakopnout, získat praktické tipy a vydat se na cestu životem svých snů. Tím se stanete jak úžasným vzorem pro své děti, tak spokojenou mámou, partnerkou, ženou… a kde je spokojenost, tam je harmonie a klid.

Na tomto online kurzu Vám předám know-how, které mi za posledních pět let přineslo miliony Kč. To ale není tak podstatné. Důležitější je, že dnes mám díky tomu v životě svobodu, prostředky nejen na charitu, naplnění, sebe-vědomí a hlavně: spokojené děti a šťastnou rodinu!

Chcete to taky tak?


Začínáme 24. února 2019! JEN TEĎ V PŘEDPRODEJI SLEVA 1000 Kč ;)

Stálá cena kurzu 2990 Kč, NYNÍ ZA 1990 Kč!
Předám Vám informace, díky kterým jsem vydělala miliony…
BONUS: BESEDA NAŽIVO ZDARMA!
faq

Často kladné dotazy


Je online kurz pro mě, pokud nejsem na mateřské, vůbec nemám děti, nebo jsem třeba muž? :)

Sama jsem žena, takže budu mluvit z pozice ženy, podnikatelky, matky a manželky. Na druhou stranu si nemyslím, že by náš online kurz byl pro kohokoli, s kým rezonovalo vše napsané výše, ztracený čas! Jestli řešíte, jak skloubit profesní a rodinný život, chcete praktické tipy, jak se realizovat a zároveň nezanedbávat své nejbližší (ani domácnost), cítíte, že plně nenaplňujete svůj potenciál a přitom byste si to tak moc přáli… Přihlaste se! Nabízím GARANCI SPOKOJENOSTI a pokud do konce ledna zjistíte, že Vám kurz nevyhovuje, vrátím Vám peníze.

Celá odpověď
Jde online kurz věnovat jako dárek? Vystavíte mi dárkový certifikát?

Samozřejmě a ráda! Napište mi na mysha@michaelagautam.cz, jak budete mít udělanou a zaplacenou objednávku. Klidně i požadované věnování. Na e-mail Vám pak pošlu dárkovou verzi vstupu do kurzu (pochopitelně bez uvedení ceny).

Celá odpověď
Co když se mi online kurz nebude líbit?

Věřím, že to se nestane :) Takže nemám problém Vám nabídnout Garanci spokojenosti! Jestli v lednu po třech videích dojdete k tomu, že Vás kurz nebaví / zklamal / nesplňuje Vaše představy / nic moc Vám nedává (nebo cokoli), stačí, když mi dáte vědět na mail mysha@michaelagautam.cz, co přesně se Vám nelíbilo. Dál nebudu vyzvídat a ať už bude Váš důvod jakýkoli, peníze za kurz Vám vrátím v plné výši zpět!

Celá odpověď
moc se na vás těším! ♥

Začínáme 24. února 2019! JEN TEĎ V PŘEDPRODEJI SLEVA 1000 Kč ;)

Stálá cena kurzu 2990 Kč, NYNÍ ZA 1990 Kč!
Předám Vám informace, díky kterým jsem vydělala miliony…
BONUS: BESEDA NAŽIVO ZDARMA!