Workshop naživo:
SAMA SEBOU V MATEŘSTVÍ


Zajímá Vás, jak jsem na mateřské vybudovala dětský domov a milionovou firmu?

Jak je možné věnovat se práci, co miluju, a zároveň mít čas na vlastní děti a manžela?

Jak žít svým Posláním a přitom mít fungující domácnost?


Je to ani ne šest let, co se můj život točil kolem plínek, kojení a kašiček. Domácí práce mě zoufale nebavily, takže ať jsem se snažila přemoct sebevíc, věčně někde strašila špína a po zemi se válelo nevyprané oblečení. S batoletem jsem chtěla objevovat svět, užívat si, bavit se… ne na střídačku vysedávat doma, na hřišti a pískovišti.

Zoufale mi chyběla seberealizace! Přestože jsem věděla, že syna nadevše miluji, nebyla jsem na mateřské šťastná. Cítila jsem, že být mámou je super, ale není to vše. Že má duše se chce realizovat také v roli ženy, vizionářky, podnikatelky… a dát něco ze sebe světu :) Zároveň jsem se ale strašlivě bála, že když vyjedu z kolejí „správné matky“, zničím svým dětem život!Máte to taky tak? Potřebujete nakopnout?
Hodily by se Vám praktické rady, jak
vybalancovat rodinný a profesní život?


Ať už Vás láká prodávat své kreativní výtvory na internetu, otevřít kavárnu, konečně začít sportovat, zpívat, malovat… anebo budovat milionovou firmu ;) Jsem důkazem, že plnit si vlastní sny jde skloubit se spokojenou rodinou! Že seberealizace matky není na úkor dětí – právě naopak!!Přijďte na aktivní workshop
SEBEREALIZACE S DĚTMI
aneb
nejen o PODNIKÁNÍ NA MATEŘSKÉ


 • Popovídám Vám svůj příběh a zodpovím všechny zvídavé otázky :)
 • Díky několika „kouzelným“ otázkám si ujasníte, kdo jste a co v životě chcete.
 • V pěti blocích získáte praktické tipy a rady, jak své sny proměnit v realitu. Vyjdeme z odborných studií a doporučím Vám „triky“, co mně osobně fungují.
 • Vysvětlíme si, proč dát sebe na první místo není sobecké, ale naopak přínosné pro celou rodinu. Pak spolu procítíme, jak vlastní seberealizací dětem dáváme do života ten nejlepší příklad.
 • Zboříme mýty o tom, co znamená být „správná matka“ a naučíme se nenechat se rozházet okolím, co má třeba trochu jiný názor ;)
 • Naučíme se, jak zvládnout mnohem víc za mnohem míň času: jak skloubit děti, práci, čas s partnerem… a zároveň mít uklizeno a navařeno.
 • Ukážeme si, jak nám náš mozek brání žít život našich snů. Naučíte se, jak si své podvědomí „vychovat“, aby Vás už dál nebrzdilo!
Z workshopu si odnesete vlastnoručně vyplněné PRACOVNÍ LISTY,
ke kterým se budete moct vrátit kdykoli byste na cestě za životem svých snů začali bloudit… ;)

Pro koho je workshop určený? • Pro všechny (budoucí) maminky, které cítí, že se v životě chtějí realizovat i mimo výchovu dětí.
 • Pro mámy, které chtějí jít svým dětem příkladem v tom, jak žít život svých snů.
 • Pro ženy, které chtějí být finančně nezávislé (i na mateřské). Pro všechny, kdo nemají jasno v tom, zda jsou „správní rodiče“, a bojí se, že by mohli vyžadováním prostoru pro sebe dětem ublížit.
 • Pro věčné hledače harmonie mezi rodinným a profesním životem.
 • Pro všechny, kdo zvažují podnikání (anebo už podnikají) a hledají praktické tipy vedoucí k úspěchu.
 • Pro ty, co na sobě rádi aktivně pracují, a namísto teoretických pouček dávají přednost praxi a hmatatelným výsledkům.


Co Vás čeká a nemine? :)1. část
Můj příběh aneb „Od plen k milionům, cestování a charitě“ :)

2. část
Kdo jste, co chcete a proč se nemáte nechat brzdit – ani sami sebou. Přestože se zdá, jakoby nám společnost někdy chtěla namluvit něco jiného, je v pořádku, že žena nechce být jen matkou. Právě „sobectvím“ lze dosáhnout harmonie, klidu a naplnění v rodinném životě… i když takový život někdy vyžaduje hroší kůži, abychom se pod tlakem okolí nesložili ;)

3. praktická část
Jak skloubit rodinu a sebe sama. Určování priorit, organizace času a práce, efektivní pracovní metody. Co dělat, když se nedaří = jak odblokovat podvědomí od zklamání, strachů a sklonů k prokrastinaci.

4. část
Závěrečná meditace = procítění vlastního poslání a jeho blahodárného vlivu na Vaši rodinu ve chvíli, kdy ho začnete žít… ♥ Prostor na otázky a diskuzi.

A ještě něco navíc:


Zdravé lehké občerstvení po celou dobu programu.

Pracovní listy se stěžejními myšlenkami a cvičeními, díky kterým si každý udělá jasno sám pro sebe!

Reference„Míša si ušla pořádný kus vlastní cesty v osobním i profesním životě. Jsem vděčná, že jsem ji mohla posledních 5 let na její cestě, jako životní kouč a mentor, průběžně doprovázet. Díky její píli, úsilí a cílevědomosti, zvládla překonat všechny zásadní vnitřní bloky, které jí bránily realizovat své vize a touhy, které nyní již všechny skutečně žije. Stala se úspěšnou ženou, inspirativní podnikatelkou, šťastnou mámou pro své děti a láskyplnou ženou pro svého muže. Míša má mnoho co předávat ostatním, a být inspirátorem a motivátorem pro další, protože si sama prožila vše, o čem mluví, a tudíž vám rozumí a umí pomoci.“


Lucie Königová, přední česká koučka

Děkuji, že motivujete přemýšlet. Nad lidskostí, pomocí, hodnotami. A poskytujete příležitost vystoupit ze stínu svého každodenního mnohdy upachtěného života a podívat se na svět více z výšky.


Lenka Linhartová, Brno

Pro své děti jste nádherným vzorem a až ta moje zlatíčka ještě trochu povyrostou, dám jim přečíst Vaši knížku a budu doufat, že trošku z té Vaší empatie a síly si vezmou za své.


Miluška Coufalová, čtenářka knihy „Mé nepálské lásky“


Cena workshopu je 990 Kč.

To je deset lahví vína nebo deset krabiček cigaret. Za stejné peníze můžete pořídit lego, vzít rodinu do zábavního parku anebo dva až třikrát do kina (záleží, jestli kupujete popcorn :)). Anebo si můžete udělat jasno sama v sobě, nechat se pořádně nakopnout ve společnosti podobně smýšlejících lidí, získat praktické tipy a vydat se na cestu životem svých snů. Tím se stanete jak úžasným vzorem pro své děti, tak spokojenou mámou, partnerkou, ženou… a kde je spokojenost, tam je harmonie a klid.

Na tomto workshopu Vám předám know-how, které mi za posledních pět let přineslo miliony Kč. To ale není tak podstatné. Důležitější je, že dnes mám díky tomu v životě svobodu, prostředky nejen na charitu, naplnění, sebe-vědomí a hlavně: spokojené děti a šťastnou rodinu!

Chcete to taky tak?

faq

Často kladné dotazy


Je workshop určený i pro muže? Má cenu brát s sebou partnera?

Sama jsem žena, takže budu mluvit z pozice ženy, podnikatelky, matky a manželky. Na druhou stranu si nemyslím, že by náš workshop byl pro chlapy ztracený čas :) A to hned ze tří důvodů: 1) Budeme si povídat o „typické“ roli ženy v české společnosti, což může partnerovi hodně napovědět o tom, jak se cítíte, když do této „kategorie“ tak docela nespadáte, anebo Vám v ní není úplně dobře. Mou velkou touhou je, aby workshop inspiroval ke vzájemnému pochopení a sladění potřeb celé rodiny… Jestli má Váš partner zájem jít na akci s Vámi, je to úžasné znamení, že Vám do velké míry rozumí už teď! Těšíme se na něj ;) 2) Nejen ženy pečují o děti a nejen ženy řeší, jak skloubit profesní a rodinný život. Naštěstí ve spoustě dnešních rodin už není výhradní doménou žen ani úklid a vaření :) Takže praktické tipy, jak se realizovat a zároveň nezanedbávat své nejbližší ani domácnost, určitě přijdou vhod i mužům. 3) Část programu je hodně praktická a pragmatická. Dozvíte se vědecky podložené rady, jak zefektivnit svou práci, dosahovat svých cílů a dostávat předsevzetí, organizovat si čas… což se hodí všem, bez ohledu na pohlaví.

Celá odpověď
Ráda bych se zúčastnila, ale nemám hlídání…

Vstup dětem rozhodně není zakázán. Na druhou stranu nesmí vyrušovat ostatní, abychom si všichni odnesli, co potřebujeme. Můžete vzít klimbající miminka anebo starší děti, které téma zaujme a z workshopu si samy něco odnesou. Nicméně možná právě tohle je ten okamžik, kdy se máte rozhodnout! ;) Dáte sebe na první místo a zařídíte si to tak, aby se o děti na tři hodiny postaral někdo jiný, ať to stojí, co to stojí? Uděláte pro sebe něco, v čem vidíte smysl, anebo své touhy a potřeby (jako obvykle) potlačíte, abyste vyhověla tomu, co se od Vás očekává? Obojí je naprosto v pořádku! Vy jediná víte, jestli už dozrál čas… Bohužel hlídání dětí v době programu nezajišťujeme. Pokud se rozhodnete vzít děti s sebou, prosím, napište to do poznámky k objednávce. Cena každé obsazené židle je z praktických důvodů stejná, tak větším dětem nezapomeňte také pořídit vstupenky. Děkuji za pochopení!

Celá odpověď
Jde vstupenku věnovat jako dárek? Vystavíte mi dárkový certifikát?

Samozřejmě a rádi! Napište nám Vaše přání do poznámky k objednávce, klidně s věnováním. Na e-mail Vám pak pošleme dárkovou verzi vstupenky (pochopitelně bez uvedení ceny).

Celá odpověď
Kde přesně se bude akce konat a kolik čekáte účastníků? Bude dost prostoru na aktivní zapojení se?

Přesné místo konání workshopu upřesníme všem přihlášeným účastníkům nejpozději do konce ledna 2019. Chceme, aby akce byla pro všechny co nejpříjemnější, takže prostor vybereme podle toho, kolik nás nakonec bude (a také podle složení ženy:muži ;)). Rozhodně to bude ale někde v centru či rozšířeném centru měst, kam se snadno dostanete i MHD (v Praze nedaleko metra, v Brně kousek od tramvaje). Nejedná se o přednášku či seminář, ale workshop: Takže rozhodně je žádoucí, abyste byli aktivní! :) V průběhu večera si vyplníte pracovní listy, uděláme si krátkou meditaci, bude prostor na otázky a v případě zájmu i diskuzi. Počet míst je tedy omezen… Tak dlouho neváhejte! ;)

Celá odpověď
Co když se nebudu moct zúčastnit – propadne vstupenka?

V případě omluvy min. 48 hodin před konáním akce, anebo ze závažných akutních důvodů, Vám vstupenka nepropadne: budeme s Vámi počítat v dalším termínu, anebo se domluvíme, že kredit využijete na nějaký jiný Myshin produkt. Prosím, ohledně tohoto pište na mysha@michaelagautam.cz. Peníze za nevyužité vstupenky nevracím, díky za pochopení.

Celá odpověď
Co když se mi workshop nebude líbit?

Věřím, že to se nestane :) Takže nemám problém Vám nabídnout Garanci spokojenosti! Jestli v první půl hodině workshopu dojdete k tomu, že Vás akce nebaví / zklamala / nesplňuje Vaše představy / nic moc Vám nedává (nebo cokoli), stačí, když mi dáte vědět, workshop opustíte, a pak mi na mail napíšete, co přesně se Vám nelíbilo. Peníze za vstupenku Vám vrátím v plné výši zpět a za feedback budu jen ráda!

Celá odpověď
moc se na vás těším! ♥