Chcete být pro své děti tím nejlepším životním vzorem a průvodcem?
Bestseller a workshop mé skvělé koučky Lucie JEN TEĎ. JEN PRO VÁS. Se SLEVOU 70 %!

Narozeninová nabídka se SLEVOU
skoro 70 % platí už jen:
Slavím narozeniny! Kristova léta. Moje dlouholetá koučka (a za ten čas i kamarádka :)) Lucie Königová mi k nim dala úžasný dárek. Možnost představit Vám její práci, které nesmírně věřím, za jedinečných podmínek:

Knihu (Ne)Gramotný rodič v hodnotě 365 Kč a online workshop Jak zaručeně uspět jako rodič v hodnotě 249 Kč můžete TADY A TEĎ pořídit za neuvěřitelných 199 Kč.


Co všechno na Vás bude v balíčku čekat?


Kniha (Ne)Gramotný rodič, která Vás naučí příjemnému sebe-rozvoji. Ať už jste si letos dali (nebo nedali) jakákoli předsevzetí, tato knížka Vám pomůže uvést Vaše sny v praxi. Mezi řádky jakékoli sny, i když se přímo věnuje hlavně rodinnému hnízdu.

Online záznam workshopu Jak zaručeně uspět jako rodič. A co to znamená “uspět”? Být se svými dětmi v láskyplném, naplňujícím vztahu, ať jim je kolik chce let ;) Mimochodem, Lucčiny děti nejenže jsou skvělými (dnes už dospělými) lidmi, ale také sportovci se spoustou medailí. Lucčino video obohatilo tisíce lidí… a Vy se přidáte k nim!

Praktická záložka jako dáreček :) Najdete na ní 10 principů úspěšného rodiče, takže ať už ji budete používat v dalších knihách, anebo si ji dáte na ledničku, budete mít hlavní myšlenky z knihy stále na očích. Mimochodem, já za zásadní považuju hlavně první dva! ;)

Balíček: Jak být pro děti nejlepším vzorem a životním průvodcem
614 Kč
199 Kč

(9 € na Slovensko)Lucii jsem poprvé potkala v roce 2013. Někteří z Vás ji možná “znají” z knihy Mé nepálské lásky. S trochou nadsázky vlastně můžu říct, že se můj život dělí na “před Lucií” a “po Lucii”. Před koučinkem jsem byla utahaná, nespokojená máma, která věčně nevycházela s časem ani penězi. Asi jsem byla i pěkně protivná :) Pak jsem si prošla několika sezeními… no a skončila s milionovým obchodem, dětským domovem a láskyplným vztahem s dětmi. (Většinou :)) bez stresu a křiku.

Kdo je Lucie Königová a proč si myslím, že Vám její balíček má co dát?

  • Lucie má přes 20 let praxe s osobním růstem
  • Je profesionální koučka, vystudovala vzdělávání dospělých a pracovala ve vrcholovém managementu
  • Díky její pomoci změnily stovky lidí svá “destruktivní přesvědčení” v hlavě a staly se šťastnějšími
  • S pomocí Lucčiny knihy to zvládnete sami (jsou tam otázky k zamyšlení, praktické nápady a prostor pro vlastní poznámky). Kniha se zároveň stane Vaším osobním deníkem… a to na ní miluju! ;)
  • Lucie je 20 let matkou a má se svými dvěma dětmi úžasný vztah
  • Kniha (Ne)Gramotný rodič je bestseller, který změnil životy v tisíce rodinách


Co o knížce říkají čtenáři?

„Mnoho knih o výchově dětí se zaměřuje na to, co dělají špatně děti a jak to můžou rodiče řešit. (Ne)Gramotný rodič jde ještě mnohem dál – k samé podstatě všech problémů. Děti jsou totiž naše zrcadlo a odrážejí nám pouze to, co se odehrává v nás samých. A je to právě cesta práce na nás samých, která jediná nám může efektivně pomoci zlepšit vztahy s našimi dětmi i s naším okolím. (Ne)Gramotný rodič je jedinečnou a praktickou pomůckou.“


Dana-Sofie Šlancarová
zakladatelka projektu Cyklická žena®, spisovatelka a lektorka

„Milá Lucie, Vaše knížka obsahuje tak skvělé myšlenky! Myslím, že by měla být přeložená do všech jazyků. Když bude víc lidí vychovávat děti po opravení svých vlastních nastavení, svět bude hned krásnější… ❤️“


Regina Lada
(přeloženo ze slovenštiny)

„Kniha mi pomohla uvědomit si spoustu věcí, ani ne tak ve vztahu k dceři, jako ve vztahu k partnerovi. Snad nám to pomůže zlepšit vztah v našem manželství. Moc díky…SUPER KNIHA!“


Lenka
(která si přála zůstat v anonymitě :))

Balíček: Jak být pro děti nejlepším vzorem a životním průvodcem
614 Kč
199 Kč

(9 € na Slovensko)
Máte nějaké otázky?Jak dlouho od objednávky bude trvat, než balíček dostanu?

Aktuálně nám trvá asi týden, než balíček předáme poště. Video záznam workshopu Vám pošleme zhruba ve stejnou dobu (prosím, zkontrolujte složku nevyžádané pošty, případně jsme kdykoli k dispozici na mysha@michaelagautam.cz). Kdyby došlo k jakýmkoli problémům ohledně knihy, s poštou je řešíme a případně pošleme knihu i na vlastní náklady znovu. Potvrzení objednávky každopádně dostanete ihned, takže si můžete být jisti, že o své peníze nepřijdete.

Zní to zajímavě, ale co když se mi kniha nebude líbit?

Malou “ochutnávku" si můžete stáhnout >>> tady!
Věřím, že napoví, jestli to bude Váš šálek kávy… ;) Anebo se nechejte překvapit! Není občas sranda udělat něco impulzivně a spontánně, bez přemýšlení? Jinak toto je bezpečná sranda! Pokud se Vám zboží nebude líbit, nabízím GARANCI SPOKOJENOSTI, v rámci které mi prostě balíček vrátíte zpět a já vrátím peníze. Nepoškozené knihy můžete kdykoli vrátit (klidně až za rok, neomezuju se zde na běžných 14 dní pro e-shopy)!

Mohu tuto knihu objednat spolu s knihami Michaely Gautam a/nebo módou z obchodu Thao?

Z technických důvodů bohužel ne (ve skladu bychom se zbláznili a účetní by nás zabil ;)).

Můžu knihu věnovat jako dárek?

Samozřejmě! Stačí do adresy zadat, kam chcete knihu doručit, třeba přímo obdarované/mu… :) Faktura, na které jde vidět cena knihy, půjde elektronicky na Vámi zadaný e-mail, tedy se nemusíte bát, že by obdarovaný/obdarovaná informaci o ceně obdržel. Mlčíme jako hrob!

Co by mě před objednávkou ještě mohlo zajímat?

Dozvíte se ve videu, které jsme pro Vás natočily už minulý rok. Nejen o tom, proč jsme se rozhodly tuto akci udělat a o Lucčiných dětech...Balíček: Jak být pro děti nejlepším vzorem a životním průvodcem
614 Kč
199 Kč

(9 € na Slovensko)Balíček: Jak být pro děti nejlepším vzorem a životním průvodcem
614 Kč
199 Kč

(9 € na Slovensko)