BESTSELLER + 3 DÁRKY JEN TEĎ ZA 199 Kč!
Skutečný příběh české holky, která na mateřské vybudovala milionovou firmu a dětský domov…

Nebylo to jednoduché. Stálo mě to mnoho slz, sebezapření a zklamání. Boty prošlapané na úbočích Himálaje, noci probdělé pod hvězdnou oblohou, odporné sny a pár psychických „traumátek“. To, co začalo jako dobrodružství mladé holky, která se rozhodla odjet do Nepálu zhubnout, skončilo otevřením dětského domova v Káthmándú. V prachu, smogu a špíně rozvojového velkoměsta se už osm let snažím pomáhat. Nějak to balancuju s rodinou, abych byla sama dobrou mámou pro vlastní děti… a je to jízda! :)

Zajímá vás, jak přežíváme? Tak schválně (o co ;)), že to předčí Vaše očekávání!

POSLEDNÍ KNIHY SKLADEM: Teď za 199 Kč a ještě přidám tři dárky z Nepálu ❤️


Přání všeho dobrého od dětí z Nepálu. Ručně vyrobený pozdrav od dětí, které našly nový domov u nás v dětském domově v Káthmándú. V této vypjaté době Vám přejeme hlavně zdraví!

Ručně broušený přívěsek pro štěstí. Stylový módní kousek a talisman v jednom :) Každý kousek je ručně vyrobený originál z malé dílny v Nepálu.

Záložku do knihy s fotografiemi z Nepálu. Věřím, že až dočtete naši knížku, budete ji používat dál… a ať už budete číst cokoli, na nás z neziskovky Thao jen tak nezapomenete.

Moc děkuju za ohlasy čtenářů! Tady jsou některé z nich:


„Jen jsem knížku otevřela a cítila jsem sevření na hrudi, emoce, rozrušení i klid. Oči se zalily slzou. Vůbec jsem ty pocity nepochopila. Tohle se naposled povedlo mým dětem když přišli na svět. Nevím jak jste to dokázala, ale klobouk dolů. “


Lenka Straková
Praha


„Nesmírně čtivě napsaná knížka o téměř neuvěřitelném životním příběhu, který se u nás jen tak nevidí. Skloubení pomoci dětem v rozvojovém světě s úspěšným podnikáním a s osobním životem plným nečekaných kotrmelců. Z autorky vyzařuje pozitivní životní energie. Knihu doporučuji i pánům :) Povinná studijní literatura pro všechny, kteří hledají motivaci pro to splnění svých snů!“


Honza Toul
Brno


„Paráda, nečekal jsem, že z toho nenásilně vyleze motivační kniha, bonus navíc :) Mně přeformátovalo jednu z zažitých “pravd” už to, že jste dokázala napsat bestseller bez pomoci vydavatelství ještě dřív, než jse ho vydala, respektive vůbec dopsala! :) Myslím, že ta knížka může i hodně lidem pomoct naložit líp se životem, krása krása!“


Aleš Horáček
Ústí nad Labem


„Knížka dnes dorazila, je to jako bych držela kousek světa! Ta záložka z dětského domova je něco úžasného i dárek navíc.“


Lenka Vaňková
Česká Kamenice

Kniha: Mé nepálské lásky, záložka, dárek
199 Kč

(9 € na Slovensko)


Oba dva romány M. Gautam, záložka, dárek
398 Kč

(18 € na Slovensko)
Zní to zajímavě, ale mám strach objednávat zajíce v pytli. Můžu nahlédnout dovnitř?

Samozřejmě! Snažila jsem se vybrat části, které neprozradí tolik z děje, ať si pak při čtení knížky užijete i napětí.
Stáhnout ukázku můžete -> tady! :)

Jak dlouho od objednávky bude trvat, než dostanu knížku?

Aktuálně nám trvá asi týden, než balíček předáme poště. Kdyby pak došlo k jakýmkoli problémům, s poštou je řešíme a případně pošleme knihu i na vlastní náklady znovu. Potvrzení objednávky každopádně dostanete ihned, takže si můžete být jisti, že o své peníze nepřijdete.

A tomu mám jako věřit proč?

Protože to slibuju :) Anebo protože už má spousta z Vás knihu doma! Koukněkněte, co mi píšou jiní na Facebooku… Já jsem za to tak vděčná, že skoro ani nevěřím svým očím. (Omlouvám se tímto všem, kdo ještě nemají odpověď - totálně to nestíhám - ale skvělá pomocnice je na cestě. Moc moc děkuji!)

Umíte vůbec psát? Co když se mi knížka nebude líbit?

No. Umím, neumím… To musíte posoudit sami ;) Stáhněte si ukázku přímo z knížky Mé nepálské lásky, e-knížku Neúspěchy úspěšných zdarma, anebo se podívejte na můj blog… Každopádně kdyby cokoli, vždy můžete knihu vrátit a dostat peníze zpět. Ztratit není co! :)

A o čem že to vlastně je?

Můj osobní příběh, má zpověď. Co jsem se naučila o sobě, byznysu, mateřství, pomoci druhým a o životě obecně, zatímco jsem v letech 2010 až 2013 rozjížděla dětský domov v Nepálu a e-shop Thao. Tipy a moudra najdete jen mezi řádky, jestli vůbec ;) Tentokrát to bude beletrie: prostě upřímně popovídám, jak jsem se poprvé dostala do Nepálu a jak jsem se tam zamilovala, co jsem cítila, když se mi narodil první syn, jak jsem válčila s vybalancováním rodiny a práce, začínala podnikat… Nevyhnu se ani temným obdobím, depresím a (skoro)krachům. Podělím se o svá selhání a strachy. Máme je totiž všichni. A my, co to v očích společnosti „někam dotáhli“, nejsme výjimka.

Všechny tři moje knihy nyní za super cenu! Mé nepálské lásky, Mé nepálské trable a jedinečná kniha plná fotek i příběhů Mé nepálské lásky v obrazech. JEDNA KNIHA VYJDE NA 199 Kč A K TOMU POŠLU DVA DÁRKY! :)

Kniha: Mé nepálské lásky, záložka, dárek
199 Kč

(9 € na Slovensko)


Oba dva romány M. Gautam, záložka, dárek
398 Kč

(18 € na Slovensko)Mým velkým přáním je, aby Vás knížka inspirovala, motivovala… a hlavně bavila! :) Pokud jste ještě nezačali, začněte si své sny plnit právě teď. Život je příliš krátký na to pořád čekat, odkládat, strachovat se. A je právě teď: nejen ve volném čase, nejen po práci. I práce je život! Jestli už na životě svých snů pracujete, ale zrovna to vypadá bledě, nenechejte se odradit. Život je jako houpačka - pro nás pro všechny. Má kniha toho bude jasným důkazem! ;)

Kniha: Mé nepálské lásky, záložka, dárek
199 Kč

(9 € na Slovensko)


Oba dva romány M. Gautam, záložka, dárek
398 Kč

(18 € na Slovensko)Kniha: Mé nepálské lásky, záložka, dárek
199 Kč

(9 € na Slovensko)


Oba dva romány M. Gautam, záložka, dárek
398 Kč

(18 € na Slovensko)