Tiskne se NOVÁ KNIHA! Předprodej se SLEVOU & BONUSY brzy skončí!
Skutečný příběh české holky, která na mateřské vybudovala milionovou firmu a dětský domov

Nebylo to jednoduché. Stálo mě to mnoho slz, sebezapření a zklamání. Boty prošlapané na úbočích Himálaje, noci probdělé pod hvězdnou oblohou, odporné sny a pár psychických „traumátek“. To, co začalo jako dobrodružství mladé holky, která se rozhodla odjet do Nepálu zhubnout, skončilo otevřením dětského domova v Káthmándú. V prachu, smogu a špíně rozvojového velkoměsta se už osm let snažím pomáhat. Nějak to balancuju s rodinou, abych byla sama dobrou mámou pro vlastní děti… a je to jízda! :)

Zajímá vás, jak přežíváme? Tak schválně (o co ;)), že to předčí Vaše očekávání!


Nedávno jsme se s rodinou vrátili z půlročního pobytu v Nepálu. Mé veledílo se už tiskne a spatří světlo světa do konce léta 2018…

Teď máte poslední šanci pořídit knihu v předprodeji za úžasných podmínek:Pultová cena tištěné knihy bude 399 Kč + poštovné a balné 89 Kč

V předobjednávce 50% SLEVA: tedy 199 Kč!

Abyste se ještě víc těšili, přidávám pár bonusů :)

Vlastnoruční podpis přímo do Vašeho výtisku! Jestli máte zájem o osobní věnování, prosím, napište do poznámky k objednávce, jak má vypadat.

Ručně vyrobenou záložku od některého z opuštěných dětí, pro které s manželem provozujeme dětský domov v Nepálu. Každý kousek bude 100 % nefalšovaný originál :)

Malý dárek z naší nepálské rodinné dílny Thao: náramek, přívěsek, vonné tyčinky anebo něco úplně jiného ;) Nechejte se překvapit! Zatím můžete kouknout na módu, co prodáváme: www.Thao.cz!Zní to zajímavě, ale mám strach objednávat zajíce v pytli. Můžu nahlédnout dovnitř?

Samozřejmě! Snažila jsem se vybrat části, které neprozradí tolik z děje, ať si pak při čtení knížky užijete i napětí.
Stáhnout ukázku můžete -> tady! :)

Stejně ale nerozumím, proč nepočkat, až bude kniha vydaná?

Třeba proto, že občas je sranda udělat něco impulzivně a bez přemýšlení? Anebo že hned jak vyjde, nebude už za poloviční cenu! ;) Jinak samozřejmě knihu můžete pak bez udání důvodu vrátit! Hned po odeslání objednávky Vám na mail přijde závazné přijetí objednávky, takže se nemusíte bát, že by Vám za Vaše peníze nikdy nic nepřišlo.

A tomu mám jako věřit proč?

Protože to slibuju :) Anebo protože zákazníci té mé firmičky, co měla v roce 2016 tržby přes padesát milionů a fandí jí více než 95 000 lidí na Facebooku, jsou z drtivé většiny naším přístupem nadšení. Plníme, co slíbíme… A někdy ještě něco navíc – to je moje motto! No, však na tu naši FB zeď koukněte sami! ;)

Hm… Umíte vůbec psát? Jak mám vědět, že se to bude dát číst?

No. Umím, neumím… To musíte posoudit sami ;) Stáhněte si ukázku přímo z knížky Mé nepálské lásky, e-knížku Neúspěchy úspěšných zdarma, anebo se podívejte na můj blog… Každopádně než jsem začala podnikat, živila jsem se psaním pro různá média (třeba iDnes, Lidé a Země nebo Koktejl), tak to snad tak hrozné nebude :)

A o čem že to vlastně bude?

Můj osobní příběh, má zpověď. Co jsem se naučila o sobě, byznysu, mateřství, pomoci druhým a o životě obecně, zatímco jsem v letech 2010 až 2013 rozjížděla dětský domov v Nepálu a e-shop Thao. Tipy a moudra najdete jen mezi řádky, jestli vůbec ;) Tentokrát to bude beletrie: prostě upřímně popovídám, jak jsem se poprvé dostala do Nepálu a jak jsem se tam zamilovala, co jsem cítila, když se mi narodil první syn, jak jsem válčila s vybalancováním rodiny a práce, začínala podnikat… Nevyhnu se ani temným obdobím, depresím a (skoro)krachům. Podělím se o svá selhání a strachy. Máme je totiž všichni. A my, co to v očích společnosti „někam dotáhli“, nejsme výjimka.

Mým velkým přáním je, aby Vás knížka inspirovala, motivovala… a hlavně bavila! :) Pokud jste ještě nezačali, začněte si své sny plnit právě teď. Život je příliš krátký na to pořád čekat, odkládat, strachovat se. A je právě teď: nejen ve volném čase, nejen po práci. I práce je život! Jestli už na životě svých snů pracujete, ale zrovna to vypadá bledě, nenechejte se odradit. Život je jako houpačka - pro nás pro všechny. Má kniha toho bude jasným důkazem! ;)


© 2017 Michaela Mysha Gautam