BESTSELLER + 3 DÁRKY JEN TEĎ ZA 199 Kč. 2 knihy za 222 Kč!
Skutečný příběh české holky, která na mateřské vybudovala milionovou firmu a dětský domov…

Nebylo to jednoduché. Stálo mě to mnoho slz, sebezapření a zklamání. Boty prošlapané na úbočích Himálaje, noci probdělé pod hvězdnou oblohou, odporné sny a pár psychických „traumátek“. To, co začalo jako dobrodružství mladé holky, která se rozhodla odjet do Nepálu zhubnout, skončilo otevřením dětského domova v Káthmándú. V prachu, smogu a špíně rozvojového velkoměsta se už osm let snažím pomáhat. Na dálku z Česka! Nějak to balancuju s rodinou, abych byla sama dobrou mámou pro vlastní děti… a je to jízda!

Zajímá vás, jak přežíváme? Tak schválně (o co ;)), že to předčí Vaše očekávání!

„Jen jsem knížku otevřela a cítila jsem sevření na hrudi, emoce, rozrušení i klid. Oči se zalily slzou. Vůbec jsem ty pocity nepochopila. Tohle se naposled povedlo mým dětem když přišli na svět. Nevím jak jste to dokázala, ale klobouk dolů. “


Lenka Straková
Praha


„Nesmírně čtivě napsáno! Téměř neuvěřitelný životní příběh, který se u nás jen tak nevidí. Skloubení pomoci dětem v rozvojovém světě s úspěšným podnikáním a s osobním životem plným nečekaných kotrmelců. Z autorky vyzařuje pozitivní životní energie. Knihu doporučuji i pánům. Povinná studijní literatura pro všechny, kteří hledají motivaci pro to splnění svých snů!“


Honza Toul
Brno


„Paráda, nečekal jsem, že z toho nenásilně vyleze motivační kniha, bonus navíc :) Mně přeformátovalo jednu z zažitých “pravd” už to, že jste dokázala napsat bestseller bez pomoci vydavatelství ještě dřív, než jse ho vydala, respektive vůbec dopsala! :) Myslím, že ta knížka může i hodně lidem pomoct naložit líp se životem, krása krása!“


Aleš Horáček
Ústí nad Labem


„Knížka dnes dorazila, je to jako bych držela kousek světa! Ta záložka z dětského domova je něco úžasného i dárek navíc.“


Lenka Vaňková
Česká Kamenice

Teď navíc ke každé objednávce záložka a dárek!


Na co se můžete těšit? Na co přesně Vám nepovím. Aby to bylo správné překvapení. Každý kousek je jiný a věřím, že na Vás dýchne trochu nepálského kouzla. Na skladě máme ručně broušené přívěsky (pro štěstí) - stylové módní kousky a talismany v jednom. Na další čekají originální měšce, které můžete použít na drobnosti, nebo do nich třeba “zabalit” malý dárek. Rozdáváme také mini taštičky na zip, ideální na uspořádání kabelky. Tak se nechejte překvapit!

Kniha: Mé nepálské lásky, 2 záložky, dárek

199 Kč
9 € na Slovensko


Oba dva romány M. Gautam, záložka, dárek

Oba dva romány M. Gautam, záložka, dárek

398 Kč
299 Kč
17 € na Slovensko
Máte nějaké otázky?Zní to zajímavě, ale co když se mi knihy nebudou líbit?

Ukázku z první knížky můžete stáhnout >>> tady! Věřím, že napoví, jestli to bude Váš šálek kávy… ;) Anebo se nechejte překvapit! Není občas sranda udělat něco impulzivně a spontánně, bez přemýšlení? Jinak toto je bezpečná sranda! Pokud se Vám zboží nebude líbit, nabízím GARANCI SPOKOJENOSTI, v rámci které mi prostě balíček vrátíte zpět a já vrátím peníze. Nepoškozené knihy můžete kdykoli vrátit (klidně až za rok, neomezuju se zde na běžných 14 dní pro e-shopy)!

Jak dlouho od objednávky bude trvat, než balíček dostanu?

Aktuálně nám trvá 2 až 3 pracovní dny, než balíček předáme poště. Kdyby pak došlo k jakýmkoli problémům, s poštou je řešíme a případně pošleme knihu i na vlastní náklady znovu. Potvrzení objednávky každopádně dostanete ihned, takže si můžete být jisti, že o své peníze nepřijdete.

A tomu mám jako věřit proč?

Protože to slibuju :) Anebo protože už má spousta z Vás knihu doma! Koukněkněte, co mi píšou jiní na Facebooku… Jsem za to tak vděčná, že skoro ani nevěřím svým očím. Každopádně připomínám GARANCI SPOKOJENOSTI.

Můžu knihu věnovat jako dárek?

Samozřejmě! Stačí do adresy zadat, kam chcete knihu doručit, třeba přímo obdarované/mu… :) Faktura, na které jde vidět cena knihy, půjde elektronicky na Vámi zadaný e-mail, tedy se nemusíte bát, že by obdarovaný/obdarovaná informaci o ceně obdržel. Mlčíme jako hrob!

Umíte vůbec psát? Co když se mi knížka nebude líbit?

No. Umím, neumím… To musíte posoudit sami ;) Stáhněte si ukázku přímo z knížky Mé nepálské lásky, e-knížku Neúspěchy úspěšných zdarma, anebo se podívejte na můj blog… Každopádně kdyby cokoli, vždy můžete knihu vrátit a dostat peníze zpět. Ztratit není co! :)

A o čem že to vlastně je?

Můj osobní příběh, má zpověď. Co jsem se naučila o sobě, byznysu, mateřství, pomoci druhým a o životě obecně, zatímco jsem v letech 2010 až 2013 rozjížděla dětský domov v Nepálu a e-shop s módou. Tipy a moudra najdete jen mezi řádky, jestli vůbec ;) Tentokrát to bude beletrie: prostě upřímně popovídám, jak jsem se poprvé dostala do Nepálu a jak jsem se tam zamilovala, co jsem cítila, když se mi narodil první syn, jak jsem válčila s vybalancováním rodiny a práce, začínala podnikat… Nevyhnu se ani temným obdobím, depresím a (skoro)krachům. Podělím se o svá selhání a strachy. Máme je totiž všichni. A my, co to v očích společnosti „někam dotáhli“, nejsme výjimka.

Mým velkým přáním je, aby Vás knížka inspirovala, motivovala… a hlavně bavila! :) Pokud jste ještě nezačali, začněte si své sny plnit právě teď. Život je příliš krátký na to pořád čekat, odkládat, strachovat se. A je právě teď: nejen ve volném čase, nejen po práci. I práce je život! Jestli už na životě svých snů pracujete, ale zrovna to vypadá bledě, nenechejte se odradit. Život je jako houpačka - pro nás pro všechny. Má kniha toho bude jasným důkazem! ;)

Kniha: Mé nepálské lásky, 2 záložky, dárek

199 Kč
9 € na Slovensko


Oba dva romány M. Gautam, záložka, dárek

Oba dva romány M. Gautam, záložka, dárek

398 Kč
299 Kč
17 € na SlovenskoKniha: Mé nepálské lásky, 2 záložky, dárek

199 Kč
9 € na Slovensko


Oba dva romány M. Gautam, záložka, dárek

Oba dva romány M. Gautam, záložka, dárek

398 Kč
299 Kč
17 € na Slovensko