Víte to jako první: Píšu knihu ;) Vyjde nejpozději do konce léta 2018!
“Příběh holky, která se dvěma batolaty vybudovala milionovou firmu a dětský domov”

První kapitola je napsaná a název skoro stoprocentně jasný: Mé nepálské lásky!


Tím myslím jak muže, tak děti, ale i všechno ostatní, co pro mě Nepál znamená… co mě dovedlo k tomu začít pomáhat tamním opuštěným dětem... Když mi bylo dvaadvacet, vydala jsem se do Himálaje na poloturistickou cestu — ta se změnila v cestu celoživotní. Mám obchod s módou z nepálských rodinných dílen, dětský domov v Káthmándú, Nepálce za manžela a doma novorozené polo-nepálčátko ;) Tyto mé sny se ale nevyplnily ze dne na den: stálo to mnoho karambolů a ne vždy příjemných dobrodružství. Byla (je) to prostě jízda! :)

Chcete znát můj příběh? Jestli jste už ode mě něco četli a líbilo se Vám to, anebo nemáte problém kupovat zajíce v pytli a zajímá vás má upřímná zpověď (včetně osobních i obchodních pádů, samozřejmě) – Teď máte možnost si knihu předobjednat! A to za nejepesnějších podmínek, které se mi povedlo vymyslet ;)

Pultová cena tištěné knihy bude 399 Kč + poštovné a balné 89 Kč

V předobjednávce 50% SLEVA: tedy 199 Kč!

A že jste to Vy… evidentně Vás to aspoň trochu zaujalo, jinak byste to až sem nedočetli…
Přidávám pár bonusů :)

Vlastnoruční věnování a podpis přímo do Vašeho výtisku! Jestli máte konkrétní představu, jak má věnování vypadat, napište to prosím do poznámky k objednávce.

Ručně malovanou záložku od některého z opuštěných dětí, pro které s manželem provozujeme dětský domov v Nepálu. Každý kousek bude 100 % nefalšovaný originál :)

Malý dárek z naší nepálské rodinné dílny Thao: náramek, čaj, vonné tyčinky anebo něco úplně jiného ;) Nechejte se překvapit! A zatím můžete kouknout na módu, co prodáváme: www.Thao.cz!No jasně! Zní to zajímavě, ale přece jenom: Proč si objednávat knihu, která ještě ani není napsaná?

Jo, to je logický argument! Prostě proto, že občas je sranda udělat něco impulzivně a bez přemýšlení? Že hned jak vyjde, nebude už za poloviční cenu? ;) Jinak samozřejmě knihu můžete pak bez udání důvodu vrátit! A hned po odeslání objednávky Vám na mail přijde závazné přijetí objednávky, takže se nemusíte bát, že by Vám za Vaše peníze nikdy nic nepřišlo.

A tomu mám jako věřit proč?

Protože to slibuju :) Anebo protože zákazníci té mé firmičky, co měla loni obrat přes padesát milionů a fandí jí více než 90 000 lidí na Facebooku, jsou z drtivé většiny naším přístupem nadšení. Plníme, co slíbíme… A někdy ještě něco navíc – to je moje motto! No, však na tu naši FB zeď koukněte sami ;)

Hm… Umíte vůbec psát? Jak mám vědět, že se to bude dát číst?

No. Umím, neumím… To musíte posoudit sami ;) Stáhněte si zdarma mou e-knížku Neúspěchy úspěšných, anebo se podívejte na můj blog… Každopádně několik let jsem se před zahájením vlastního podnikání živila psaním pro různá média (třeba iDnes, Lidé a Země nebo Koktejl), tak to snad tak hrozné nebude :)

A o čem že to vlastně bude?

Můj osobní příběh, má zpověď. Co jsem se za posledních asi šest let naučila o sobě, byznysu, mateřství, pomoci druhým a o životě obecně. Tipy, rady a moudra najdete mezi řádky, jestli vůbec ;) Tentokrát to bude beletrie: prostě upřímně popovídám, jak jsem se poprvé dostala do Nepálu, proč jsem se rozhodla založit tam dětský domov, co jsem cítila, když se mi narodil první syn, jak jsem válčila s vybalancováním rodiny a práce, začínala podnikat… Nevyhnu se ani temným obdobím: když mě v druhém těhotenství opustil přítel, jak jsem spadla do deprese a jak mi málem zkrachoval byznys. Podělím se o svá selhání a strachy. Máme je totiž všichni. A my, co to v očích společnosti „někam dotáhli“, nejsme výjimka.

Mým velkým přáním je, aby Vás knížka inspirovala, motivovala… a hlavně bavila! :) Pokud jste ještě nezačali, začněte si své sny plnit právě teď. Život je příliš krátký na to pořád čekat, odkládat, strachovat se. A je právě teď: nejen ve volném čase, nejen po práci. I práce je život! Jestli už na životě svých snů pracujete, ale zrovna to vypadá bledě, nenechejte se odradit. Život je jako houpačka - pro nás pro všechny. Má kniha toho bude jasným důkazem! ;)


© 2017 Michaela Mysha Gautam