Pokračování bestselleru Mé nepálské lásky je dopsané! Vyjde do konce srpna!
Můžete využít výhodné nabídky a získat ho se slevou 50 % spolu s první knížkou…

Pokračování autobiografického románu, který u nás nemá obdoby! Bude mít příznačný název Mé nepálské trable. A určitě se Vám bude (taky) moc líbit… ;)

Pokud jste si mysleli, že založením úspěšné firmy a využitím jejího zisku na provoz dětského domova v Káthmándú pro mě nastal nekonečný happy end… Je mi to upřímně líto, ale mýlili jste se :)

Povedlo se mi málem zkrachovat a prodělala jsem miliony. Z nejlepší kamarádky se vyklubala nejlepší lhářka. Ztratila jsem partnera. Na jaře 2015 postihlo Nepál zemětřesení, které mou neziskovku položilo na kolena. Vyhrožovali mi zabitím. A nakonec jsem se (naštěstí evidentně neúspěšně) pokusila vzít si život sama.

Ale nebojte, nebude to (jen) tragické drama! Taky jsem se vdala, hezky podle nepálských tradic, s žínkou na hlavě. Povila další dva syny a rozšířila dětský domov. Napsala bestseller! ;) A vůbec… Mám se moc hezky a jsem neskutečně vděčná za Vás, čtenáře mé první knížky a podporovatele. Děkuji!

Kniha pokračování
399 Kč

(16 € na Slovensko)

Oba dva romány M. Gautam
498 Kč
KNIHY BUDOU ODESLÁNY ZÁROVEŇ!

(21 € na Slovensko)


Nemůžete se rozhodnout?


Co říkáte na ohlasy čtenářů mé první knihy? Mně nepřestávají vyrážet dech :)
„Knížka dorazila a je skvělá, hned po rozbalení jsem zhltla prvních cca 30 stran jako malinu, pak jsem už bohužel musela jít dělat večeři! :))“


Zuzana Kollarová
Brno


„Jen jsem knížku otevřela a cítila jsem sevření na hrudi, emoce, rozrušení i klid. Vůbec jsem ty pocity nepochopila. Tohle se naposled povedlo mým dětem když přišli na svět. Nevím jak jste to dokázala, ale klobouk dolů.“


Lenka Straková
Praha


„Knížka dnes dorazila, je to jako bych držela kousek světa! Ty dárky navíc jsou úžasné.“


Lenka Vaňková
Česká Kamenice


„Děkuji moc za zprostředkování “mého” výletu do Nepálu! Pořád nad knížkou ve volných chvílích musím přemýšlet. Je skvělé, že i když člověk zrovna nemá možnost cestovat a poznávat jiné kultury, je příležitost toto získat zprostředkovaně.“


Nela Havigerová
Kladky


„Knihu doporučuji i pánům :) Povinná studijní literatura pro všechny, kteří hledají motivaci pro to splnění svých snů!“


Honza Toul
Brno


„Paráda, nečekal jsem, že z toho nenásilně vyleze motivační kniha, bonus navíc :) Myslím, že ta knížka může i hodně lidem pomoct naložit líp se životem, krása krása!“


Aleš Horáček
Ústí nad Labem

Máte nějaké otázky?Samozřejmě! Proč mám objednávat zajíce v pytli? Co když se mi kniha nebude líbit?

Chápu… Ale tak občas je potřeba udělat spontánně „blbost“, ne? Dělám si srandu! Jakmile bude kniha vydaná a v knihkupectvích, už ji nedostanete za 50 %. O dárečcích ani nemluvě! ;) Čím dřív objednáte, tím větší pravděpodobnost, že Vám tato speciální nabídka neuteče. Pokud se Vám líbila má první kniha Mé nepálské lásky, věřím, že se Vám bude líbit i pokračování. A kdyby přece jen ne, samozřejmě budete mít možnost knihu vrátit.

Když objednám teď, kdy knihu dostanu?

Knížku vydám do konce srpna 2019. U prvního dílu jsem napsala „do konce léta“, což je 22. září, a došlo k mnoha nedorozuměním… :( Tak pevné datum to jistí! Poté bude kniha distribuována.

O čem to vlastně bude?

Můj osobní příběh, má zpověď. Pokračování příběhu z první knihy Mé nepálské lásky. Co jsem se naučila sama o sobě, partnerství, mateřství, podnikání, slávě a víře v letech 2013 až 2018. Pět let narvaných tolika událostmi, kotrmelci, vrcholy i pády… že se mně samotné motá hlava a občas nechápu, jak jsem to přežila. :) Tentokrát to (nejspíš) bude formou tří až čtyř oddělených příběhů, které dohromady dají náhled na celek, jehož výsledkem je dnešní Thao, tento web, mé manželství, rodina, život. Opět se nevyhnu ani temným obdobím, depresím a (skoro)krachům. Podělím se o svá selhání a strachy. Máme je totiž všichni. A my, co to v očích společnosti „někam dotáhli“, nejsme výjimka.

Pořád se nemůžu rozhodnout…

Oukej, tak dávám nabídku, co nejde odmítnout! :)) Posledních pár stránek knihy ozdobím obrázky dětí z našeho dětského domova z Nepálu! Můžete se jimi jen kochat, anebo vytrhnout jako omalovánky pro své děti, samy pro sebe (vymalovávání proti stresu teď frčí… :)), pro kohokoli jako originální dáreček. Děkuju!

Ukázku z knihy Mé nepálské trable můžete stáhnout >>> TADYKniha pokračování
399 Kč

(16 € na Slovensko)

Oba dva romány M. Gautam
498 Kč
KNIHY BUDOU ODESLÁNY ZÁROVEŇ!

(21 € na Slovensko)Kniha pokračování
399 Kč

(16 € na Slovensko)

Oba dva romány M. Gautam
498 Kč
KNIHY BUDOU ODESLÁNY ZÁROVEŇ!

(21 € na Slovensko)